O nas

Jeśli trafiłeś na naszą stronę, jesteś o krok od rozwiązania problemu z dolegliwościami mięśni dna miednicy. Tworzymy zespół profesjonalistów z zakresu fizjoterapii uroginekologicznej oraz szeroko pojętej promocji zdrowia. Praca jest dla nas prawdziwą pasją. Każdego dnia staramy się uświadamiać, zarówno kobiety jak i mężczyzn, że wstydliwy problem nietrzymania moczu czy dyskomfort podczas stosunków seksualnych da się skutecznie pokonać.

Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, gwarantując dyskrecję, innowacyjność oraz pomoc w postaci autorskich treningów i ćwiczeń. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a sprzęt dostępny w naszym sklepie testowany jest przez naszych pacjentów. Stawiamy również na innowacyjność - wzorujemy się na francuskim modelu rehabilitacji, starając się dorównać zagranicznym standardom. 

Dbamy o Twoje samopoczucie i wierzymy, że zasługujesz na codzienność pozbawioną bólu, dyskomfortu czy wstydliwych dolegliwości. Zaufaj naszej praktyce i doświadczeniu. Daj sobie pomóc - razem odczarujemy wiele mitów dotyczących mięśni dna miednicy!


Pelvica, Dorota Czernichowska-Stanek, Barbara Zięba-Godula.jpg

Nasza misja

Lata doświadczenia zawodowego przekonały nas, że warto uświadamiać pacjentów odnośnie mięśni dna miednicy. W naszym kraju to niestety wciąż temat tabu. Dobierając odpowiednie ćwiczenia i treningi masz szansę zapomnieć o nietrzymaniu moczu, dolegliwościach związanych z przebytą ciążą, porodem czy powikłaniach po operacjach prostaty.

Chcemy zmobilizować Cię do ćwiczeń, które są świetną alternatywą dla nie zawsze bezpiecznych rozwiązań chirurgicznych i laserowych. Naszą misją jest również ułatwienie Ci powrotu do formy i regeneracji mięśni dna miednicy tak, by wstydliwe dolegliwości, owiane klimatem tabu, odeszły w zapomnienie.

Pamiętaj, że nasza praca jest dla nas pasją. Chcemy pomagać i uświadamiać pacjentów, którzy nie zawsze wiedzą, że mają szansę na lepszą codzienność. Dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem, oferując również najwyższej jakości produkty, posiadające pozytywną rekomendację rehabilitantów uroginekologicznych. Przekonaj się, że zasługujesz na lepszą codzienność!


Chcesz wiedzieć więcej?

Napisz do nas

Zadzwoń

+48 696 022 121

opłata zgodna z taryfą operatora

Zamknij

Serwis korzysta z plików cookies oraz podobnych technologii w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.
Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies.
W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu w pamięci urządzenia.


Serwis www.pelvica.pl i jego zawartość są chronione przez prawo. Więcej na ten temat znajdziesz w nocie prawnej