Nasi specjaliści

Dorota Czernichowska - Stanek mgr fizjoterapii

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Fizjoterapia, Certyfikowana Terapeutka Uroginekologiczna. Odbyła cykl szkoleń zakończonych egzaminem niemieckiej szkoły fizjoterapii i zaburzeń funkcjonalnych miednicy i nietrzymania moczu Physio-Pelvica. 

Wieloletni wykładowca i instruktor kursów z zakresu terapii manualnej oraz rehabilitacji mięśni dna miednicy. Posiada piętnastoletnie doświadczenie w pracy z pacjentami. Od 2005 roku prowadzi własny gabinet terapii manualnej i rehabilitacji REHAPELVICA w Krakowie. Przyjmuje dorosłych i dzieci z dolegliwościami ortopedycznymi oraz zaburzeniami uroginekologicznymi (w tym: nietrzymanie moczu o różnym podłożu, dolegliwości bólowe dna miednicy, dysfunkcje obszaru anorektalnego).

Podchodzę do terapii holostycznie, co oznacza, że traktuję człowieka jako system gdzie każda jego część jest połaczona z inną, wzajemnie na siebie wpływając. Dotyczy to zarówno sfery psychicznej jak i fizycznej. Współpracuję ze specjalistami z różnych dziedzin pozwala na bardziej efetywne leczenie.


czytaj więcej

W zakresie treningów indywidualnych oraz grupowych mięśni dna miednicy współpracujemy z Anną Sagan STUDIO ZDROWEGO CIAŁA oraz z Katarzyną Dobrowolską CANTIENICA INSTRUKTOR KRAKÓW.kamil peronczyk pelvica

Kamil Perończyk - psycholog, seksuolog

Psycholog specjalizujący się w ludzkiej seksualności. W praktyce zajmuje się problemami szeroko pojętego zdrowia psychicznego i seksualnego kierując się zasadami etyki poradnictwa psychologiczno-seksuologicznego. Prowadzi psychoedukację i poradnictwo indywidualne i partnerskie (małżeńskie). Stażysta w Centrum Terapii Lew-Starowicz w Warszawie, uczeń Szkoły Terapii Seksualnej. Rozwój ten jest skierowany w kliniczną stronę ludzkiej seksualności i deficytów w obszarach życia seksualnego. Członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego. Z drugiej strony wiedzę i pozytywne podejście oparte na zasobach i potencjale seksualnym danego układu (związku, relacji) czerpię ze szkoły Sex CoachU- World Association of Sex Coaches and Sex Coach University, w trakcie certyfikacji SexCoacha.

http://psychokaffe.plAgnieszka Golec - Cera

Agnieszka Cera - fizjoterapeutka, terapeutka uroginekologiczna

CERTYFIKOWANA TERAPEUTKA UROGINEKOLOGICZNA, UKOŃCZYŁA M.IN. KOMPLEKSOWE SZKOLENIE POSIADAJĄCE AKREDYTACJĘ POLSKIEGO TOWARZYSTWA UROGINEKOLOGICZNEGO (PTUG)

Podstawą efektywnej terapii jest dobrze postawiona diagnoza, lokalizacja przyczyny powstania dolegliwości oraz indywidualnie dobrana terapia.

Agnieszka zajmuje się fizjoterapią uroginekologiczną oraz fizjoterapią kobiet w ciąży i po porodzie.

W pracy wykorzystuje wiedzę i techniki zdobyte na szkoleniach i konferencjach. Stale pogłębia wiedzę w zakresie diagnostyki i terapii w dysfunkcjach dna miednicy, terapii kobiet w okresie ciąży i połogu, rehabilitacji ginekologicznej, uroginekologicznej oraz położniczej.

Praca z pacjentami przynosi jej motywację do zgłębiania zaistniałego problemu oraz poznania jego przyczyny, a widoczne efekty terapii i jej powodzenie daje mi ogromną radość i satysfakcję.

Chcesz wiedzieć więcej?

Napisz do nas

Zadzwoń

+48 696 022 121

opłata zgodna z taryfą operatora

Zamknij

Serwis korzysta z plików cookies oraz podobnych technologii w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.
Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies.
W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu w pamięci urządzenia.


Serwis www.pelvica.pl i jego zawartość są chronione przez prawo. Więcej na ten temat znajdziesz w nocie prawnej