Nota prawna

Wszelkie prawa do Serwisu są zastrzeżone (o ile nie wskazano inaczej). Zastrzeżenie praw obejmuje całą zawartość Serwisu. Korzystanie z Serwisu przez Użytkowników nie wiąże się z przeniesieniem na ich rzecz jakichkolwiek majątkowych praw autorskich do tekstów, filmów, elementów graficznych i innych utworów znajdujących się w Serwisie.

W odniesieniu do treści i utworów zamieszczonych w Serwisach Użytkownicy zobowiązani są do przestrzegania przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji oraz ustawy z dnia 30 czerwca 2000 r. Prawo Własności Przemysłowej.

Wszelkie kopiowanie, modyfikowanie lub transmitowanie całości lub części Serwisu, bez pisemnej zgody właściciela Serwisu jest zabronione (poza szczególnymi przypadkami określonymi przepisami prawa).

Właściciel Serwisu wyraża zgodę na niekomercyjne korzystanie przez inne podmioty z treści lub materiałów publikowanych w Serwisie, pod warunkiem wyraźnego zaznaczenia, że pochodzą one z Serwisu.

Autorem grafiki i rysunków jest Patrycja Godula.

Chcesz wiedzieć więcej?

Napisz do nas

Zadzwoń

+48 696 022 121

opłata zgodna z taryfą operatora

Zamknij

Serwis korzysta z plików cookies oraz podobnych technologii w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.
Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies.
W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu w pamięci urządzenia.


Serwis www.pelvica.pl i jego zawartość są chronione przez prawo. Więcej na ten temat znajdziesz w nocie prawnej