Joga doskonała dla kobiet.

Opis wydawcy:  Gita S. Iyengar od 40 lat naucza jogi według metody swojego ojca, B.K.S. Iyengara, legendarnego mistrza jogi. Prowadzi z nim i bratem słynną szkołę jogi w Punie w Indiach. W swojej sztuce osiągnęła najwyższy poziom mistrzostwa, znana jest z precyzji, poświęcenia dla uczniów i pasji z jaką prowadzi zajęcia. Jest wzorem dla wielu nauczycieli jogi na całym świecie. Korzystając ze swoich bogatych doświadczeń napisała podręcznik do ćwiczeń jogi specjalnie dla kobiet. Uwzględnia on specyficzne cechy budowy, fizjologii i psychiki kobiet. Poza klasycznymi asanami i pranajamami autorka podaje też ćwiczenia dla kobiet w ciąży i połogu, podczas menstruacji czy klimakterium. "Joga - doskonała dla kobiet" została przetłumaczona na wiele języków. Uważana jest za najlepszy podręcznik tego typu na świecie.  Nasza opinia:  To nie tylko książka ale prawdziwy podręcznik dla instruktorów jogi!  Książka wyjątkowa bo napisana przez kobietę dla kobiety.  Lektura idealna dla kobiet praktykujących jogę i planujących ćwiczyć również w trakcie ciąży czy po porodzie. Niewątpliwą zaletą są bardzo dokładnie opisy ćwiczeń. Ważnym elementem są również zdjęcia, które pomagają w dokładnym ustawieniu pozycji.   Jedyna książka, która dostosowuje ćwiczenia jogi do poszczególnych etapów życia kobiety!

Opis wydawcy:

Gita S. Iyengar od 40 lat naucza jogi według metody swojego ojca, B.K.S. Iyengara, legendarnego mistrza jogi. Prowadzi z nim i bratem słynną szkołę jogi w Punie w Indiach. W swojej sztuce osiągnęła najwyższy poziom mistrzostwa, znana jest z precyzji, poświęcenia dla uczniów i pasji z jaką prowadzi zajęcia. Jest wzorem dla wielu nauczycieli jogi na całym świecie. Korzystając ze swoich bogatych doświadczeń napisała podręcznik do ćwiczeń jogi specjalnie dla kobiet. Uwzględnia on specyficzne cechy budowy, fizjologii i psychiki kobiet. Poza klasycznymi asanami i pranajamami autorka podaje też ćwiczenia dla kobiet w ciąży i połogu, podczas menstruacji czy klimakterium. "Joga - doskonała dla kobiet" została przetłumaczona na wiele języków. Uważana jest za najlepszy podręcznik tego typu na świecie.


Nasza opinia:

To nie tylko książka ale prawdziwy podręcznik dla instruktorów jogi!

Książka wyjątkowa bo napisana przez kobietę dla kobiety. 

Lektura idealna dla kobiet praktykujących jogę i planujących ćwiczyć również w trakcie ciąży czy po porodzie. Niewątpliwą zaletą są bardzo dokładnie opisy ćwiczeń. Ważnym elementem są również zdjęcia, które pomagają w dokładnym ustawieniu pozycji. 

Jedyna książka, która dostosowuje ćwiczenia jogi do poszczególnych etapów życia kobiety!


Chcesz wiedzieć więcej?

Napisz do nas

Zadzwoń

+48 696 022 121

opłata zgodna z taryfą operatora

Zamknij

Serwis korzysta z plików cookies oraz podobnych technologii w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.
Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies.
W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu w pamięci urządzenia.


Serwis www.pelvica.pl i jego zawartość są chronione przez prawo. Więcej na ten temat znajdziesz w nocie prawnej